Kategorie
Roboty zabawki Robotyka

Prezenty dla robotyka

Listopad, sezon przygotowań do świąt Bożego Narodzenia jest w pełnej krasie. W marketach zaczynają grać nieśmiertelne White Christmas i pojawiają się pierwsze choinki. Pora zacząć zastanawiać się nad prezentami dla naszych bliskich… lub dla siebie :)

kuka store shop robot gift


Jako pierwszy odwiedzimy sklep Kuka robotics, który może pochwalić się najszerszym asortymentem. Interesuje cię ręcznik, multitool lub pluszowy miś? Nie ma problemu. Wszystko z pomarańczowym logo i w dobrej jakości. Kwota minimalnego zamówienia to 25 euro, co można potraktować jako pretekst do kupienia czegoś ekstra :) Za dostawę do Polski płaci się jak za zboże, dlatego polecam robić zakupy będąc w Niemczech. Plus za szybką wysyłkę.

yaskawa motoman online store

Jeżeli pomarańczowy jest zbyt wyzywający to może coś w odcieniu łagodnego błękitu? Swój sklep z upominkami prowadzi również Yaskawa. To jeden z czterech największych producentów robotów na świecie (razem z Kuką ABB i Fanuc kontrolują około 80% całego rynku robotów przemysłowych). Jego popularność w Polsce jest wciąż niewielka, więc jeżeli chcesz się wyróżnić z tłumu to zdecydowanie jest to dobry wybór :)

Do niedawna swój sklep miało również Comau. Niestety obecnie fani czerwonych manipulatorów po prezenty muszą się udać do przedstawicieli handlowych tej marki, ponieważ na własną rękę nie uda się niczego kupić.

LEGO robotics mindstorm shop ev3

Ostania propozycja to nieśmiertelne LEGO. Kiedy jak nie teraz? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *