Kategorie
Robotyka

ABB RobotStudio z bezpłatną licencją do końca 2020!

Zatrzymanie produkcji w wielu fabrykach i ograniczenie swobodnego transportu pomiędzy krajami UE to tylko niektóre ze zdarzeń wynikłych z powodu pandemii.

Ciężko wróżyć jak będzie wyglądała przyszłość, ale obecnie mamy tymczasowy zastój. Ograniczenie swobody poruszania się sprawia, że większość z nas spędza znacznie więcej czasu w domu niż zwykle. Może to dobry czas żeby nauczyć się czegoś nowego?

ABB właśnie ogłosiło że ich program do symulacji i programowania robotów będzie dostępny w pełnej wersji do końca tego roku. Zamiast standardowych 30 dni mamy do dyspozycji kilka miesięcy które możemy poświęcić na naukę i testy swoich pomysłów.

Pobierz pełną wersję na 9 miesięcy

Zachęcam do pobrania, to jeden z bardziej intuicyjnych i przyjaznych programów tego typu. ABB udostępnia też tutoriale w formie filmów, które powinny ułatwić start.

ABB RobotStudio – strona pobierania

W celu aktywacji należy kliknąć odpowiednio:

RobotStudio -> Options -> Licensing -> Activation Wizard ->  I  want to request a trial license -> RobotStudio Special Offer 2020 

PS: w najnowszym RobotStudio jest już wsparcie dla kontrolera OmniCore, można przetestować wirtualny kontroler w odświeżonej wersji :)

2 odpowiedzi na “ABB RobotStudio z bezpłatną licencją do końca 2020!”

Powinien być widoczny, przynajmniej u mnie tak jest. Dla pewności wyczyściłem jeszcze cache strony, daj znać czy jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *