fabryka robotów

Roboty przemysłowe: Kuka, ABB, Fanuc, Comau

Na święta: Pacific Rim

Co roku ten sam dylemat: co obejrzeć zamiast Kevina? Na szczęście w 2013 mieliśmy premierę filmu który w kategorii „robot okładający potwora statkiem towarowym” zmiażdżył konkurencję.

Pacific rim
Guillermo del Toro stworzył solidny kawałek kina rozrywkowego. Jeśli chcecie spędzić milo 2 godziny to nie widzę lepszego kandydata. Pozycja obowiązkowa dla fanów generała Daimosa :) Łapcie trailer:

Film na IMDB ma zasłużoną ocenę 7.1

Roboty przemysłowe coraz częściej biorą udział w powstawaniu hollywoodzkich filmów. Uznałem że zamiast filmu nakręconego przez roboty lepiej polecić taki w którym one grają główną rolę:) A tutaj jeszcze kilka scen pokazujących jak powstawały efekty specjalne w tym filmie.

1 Comment

  1. Wybaczcie, ale jakoś nie potrafię na poważnie brać takich filmów. Efekty specjalne świetne, ale to właściwie na tyle. Jak dla mnie takie produkcje powinny zostać jedynie w ameryce.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

About Us

About Us.

Malesuada nibh montes fusce cum eleifend fringilla commodo mattis tempor platea montes. Malesuada nibh montes fusce cum eleifend. Malesuada nibh montes fusce cum eleifend fringilla commodo mattis tempor platea montes.

About Us

Cras sodales luctus arcu, ac placerat nunc sagittis a. In at turpis ac nibh luctus sagittis in ut est.

Address: Zeko Street, Seville

Phone: 80808 8978 870

Email: info@example.com

Website: example.com

© 2018 fabryka robotów

Theme by Anders NorenUp ↑

banner