Kategorie
Oprogramowanie do robotyki Praca po Robotyce

Roboguide – darmowy kurs od firmy Fanuc

Bliżej prawdy byłoby napisać że Fanuc organizuje dwa konkursy. Jednak żeby do nich przystąpić trzeba odbyć jeden z darmowych kursów, więc co to za różnica?

Aby  wziąć udział w konkursie należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: sales@fanucrobotics.pl – wszystkie niezbędne informacje i dokumenty można znaleźć na stronie konkursu.

Potrzebujesz programu Fanuc Roboguide? Pobierz go teraz!

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pracujące w firmach które są, lub potencjalnie mogą być związane z robotyką. To trochę ogranicza liczbę zainteresowanych , przewidywałbym sporą popularność darmowego szkolenia z Roboguide wśród studentów. Sporo z nich realizuje swoje dyplomy  właśnie w tym programie. Oprócz kursu obsługi Robotguide można wziąć udział w wirtualnym szkoleniu na temat robotów Fanuc.

Podejrzewam że głównym zadaniem tych konkursów jest poszerzenie listy kontaktów Fanuca. W ten sposób łatwo mogą dotrzeć do firm które mogą być w przyszłości potencjalnymi klientami. Przy sprzedaży nowych robotów w Polsce rzędu 200 sztuk rocznie każdy sposób na znalezienie nowego klienta jest cenny.

Przy okazji warto wspomnieć, że Fanuc szuka ludzi do pracy we Wrocławiu, może warto podesłać im swoje CV?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *