fabryka robotów

Roboty przemysłowe: Kuka, ABB, Fanuc, Comau

Pobierz Fanuc Roboguide V7.7 (Rev.G)

Roboguide od Fanuc-a uważam za jedno z lepszych narzędzi do symulacji i OLP. Niestety jak na złość dostęp do niego jest mocno utrudniony. O ile konkurencyjne ABB Robot Studio ściągniemy bez problemu ze strony producenta to Roboguide jest jak kalendarz Pirelli. Można go tylko dostać osobiście, bo na oficjalnej stronie jedyne co można ściągnąć to broszura informacyjna.

Fanuc nie robi problemów z udostępnieniem swojego programu. Wystarczy się tylko pofatygować na jakieś targi i wyjdziemy z całym naręczem płyt. Dziś w dobie szybkich łączy i krótkich terminów mało komu chce się gdziekolwiek chodzić, lub prowadzić zawiłą korespondencję żeby otrzymać płytę z programem. Ponadto coraz więcej osób nie ma w swoich komputerach napędów optycznych więc nosnik będzie stanowił dla nich tylko wartość kolekcjonerską. Jeśli chcecie pobrać aktualną wersję Roboguide to jest ona dostępna pod poniższym linkiem.

Uwaga! To jest obraz płyty zawierającej wersję trial programu Roboguide. Jest to w pełni funkcjonalna wersja 30 dniowa. W linkowanym pliku nie znajduje się żaden crack czy keygen. Moim celem nie jest promowanie piractwa, tylko promowanie i ułatwienie dostępu do tego praktycznego narzędzia.

Poszukujesz uniwersalnego narzędzia do programowania off-line? Sprawdż nowy program Siemensa – Tecnomatix RobotExpert

4 Comments

  1. Mam problem po zainstalowaniu programu Roboguide does not support coma(,) separator. Co mam zrobić

  2. A czy muszę odinstalowywać program po zmianie ustawień regionalnych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019 fabryka robotów

Theme by Anders NorenUp ↑